Kariéra

Front Office Manager / recepční

Náplň práce

  • Organizace a řízení činnosti pracovníků recepce a housekeepingu, podpora a motivace
  • Příjem a evidence hostů
  • Aktualizace údajů a rezervací v systému Previo
  • Vyřizování telefonních hovorů, emailů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům
  • Komunikace se zákazníky v cizím jazyce (AJ, NJ)
  • Poskytování informací o ubytovacích a ostatních službách zákazníkům včetně informací o cenách poskytovaných služeb
  • Příjem hotovostních a bezhotovostních plateb zákazníků za poskytnuté služby a zboží včetně vystavování příslušných dokladů
  • Kontrola čistoty pokojů a jejich technického stavu
  • Zapisování a vedení evidence závad
  • Monitorování spokojenosti hostů a realizování aktivit k utváření vhodného dojmu hostů
  • Řešení připomínek a stížností hostů
  • Kontrola a regulace dostupnosti pokojů u partnerských serverů

Požadavky

  • vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání se zaměřením na cestovní ruch / hoteliérství anebo praxe na pozici recepční
  • efektivní komunikace
  • aktivní a pozitivní přístup
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • časová flexibilita
  • schopnost zvládat pracovní zátěž
  • pokročilá znalost AJ a NJ slovem i písmem, další jazyky výhodou

Zaměstnanecké výhody

  • práce v krásném prostředí NP České Švýcarsko
  • nápoje a stravování zdarma
  • možnost ubytování zdarma
  • firemní telefon, notebook k dispozici
  • kariérní růst s možností dalšího proškolování a vzdělávání
  • odměny z prodeje služeb

Možnost HPP i na sníženou pracovní dobu. Předpokládaný nástup duben 2024.

Životopis spolu s motivačním dopisem posílejte na kariera@uforta.cz